Plesová sezóna v Ružinove

V sobotu 14. januára sa v Dome kultúry Ružinov uskutoční už šiesty ročník Plesu Ružinovčanov a to v štýle 80-tych rokov. Hostia sa prenesú do obdobia, kedy sa do popredia dostal pop s kráľom Michaelom Jacksonom, Dara Rolinsová naspievala s Karlom Gottom hit Zvonky štěstí, najobľúbenejším dezertom bola ruská zmrzlina a texasky boli módnym hitom. Tancovať sa bude na dvoch tanečných parketoch, hosťom večera bude kapela Boney M Again. Cena vstupenky je 40 €.

Dňa 25. februára pozývame všetkých Ružinovčanov na druhý ročník Maškarného bálu. Počas večera vystúpi Katie & Charlie (Katka Ivanková a Karol Csino) so svojou swingovou a kabaretnou show. Prísť v kostýme nie je podmienkou, ale pre každý takto oblečený pár je pripravený darček - fľaša sektu. Tancovať sa bude až do svitania. Cena vstupenky je 35 €.

Podujatia pre vás pripravila MČ Bratislava – Ružinov a Cultus Ružinov. Vstupenky na oba plesy si môžete zakúpiť v pokladni DK Ružinov od 5. decembra 2016. V cene vstupenky je zahrnuté: prípitok, prvá večera, druhá večera, dezert, káva, nealko a ½ fľaše vína. Viac informácií o predajných časoch na FB Cultus Ružinov a na

www.cultusruzinov.sk

Vydanie: