POZÝVAME VÁS: KONCERT FLAMENCO - KAPELA PONTE PARDO

Známe sú nové termíny flamencových koncertných podujati kapelky PONTE PARDO. V excentricky namiešanom drinku pre fajnšmekrov, Vám spolu s hosťujúcimi umelcami prinesú kombináciu žánrov: flamenco-rock-jazz.

piatok 14.02. - 19:30 - MC Hlava 22 - Bazová 9, 821 08, Bratislava

sobota 15.02. - 20:00 - Klub Parník - Sokolská 26, 702 00, Ostrava

Táto mladá kapela, orientujúca sa na štýl flamenco nuevo, sa začala profilovať v roku 2010, keď jej frontman Martin Nováček prizval k spolupráci aj ďalších hudobníkov rôznych žánrov s argumentom: Chlapci, ale teraz už naozaj!

Ich repertoár obsahuje vlastnú tvorbu, zaranžované populárne piesne, motívy známych autorov, taktiež rôzne kompozície k tanečným choreografiám. Texty sú prevažne v španielskom jazyku, no objaví sa aj slovenčina. Kapela má za sebou množstvo úspešných vystúpení i niekoľko samostatných koncertov. Mala možnosť prezentovať sa na rozličných akciách a plesoch, aj na show Česko-Slovensko má talent, za účasti jej dvorného fotografa Jozefa Páleníka. V rámci súťaže Jazzovnica sa dostali do finále, a v dueli zvíťazili so skladbou Por.Lo.Bueno. Charakteristickou črtou hudby Ponte Pardo je kontrast v striedaní jemných flamencových námetov s hrubou energiou flamenco-puro, tohto nádherného Andalúzskeho fenoménu. Program koncertu obohati hosť z ČR: Aneta Suchomelová - tanec, tlesky.

"K flamencu sme sa dostali vďaka kauzálnemu princípu synchronicity. Raz sa mi snívalo ako mi jeden z mojich predkov Paco Perez Iňaritu Sanchez Ponte Cuatro Cojones Pardo povedal, že aby som už bol ticho, a venoval sa flamencu. Tento snový astrálny zážitok mal vplyv na všetkých ostatných, a tak sme sa ocitli v jednej kapele, za čo nesie priamu zodpovednosť KPS (kauzálny princíp synchronicity), neviem dokedy to tu mám vysvetľovať. Náš vzťah k muzike je čisto zištný. Venujeme sa jej vo voľnom čase, a len preto, lebo z toho mame nevyčísliteľný úžitok. Mňa osobne to napríklad robí štastným. A to ani nie som hudobník. Len taký búchač na krabicu. Ostatní flamenco milujú z celej duše, a preto nehráme flamenco, ale len všelijaké fúzie. Máme totiž k tradičnému, čistému flamencu strašnú úctu. Nikdy by sme si ho nedovolili hrať len tak, v jeho čistej forme bez toho, aby sme sa predtým nenarodili v nejakej andalúzskej cigánskej štvrti.. "

 

Zažite príjemný večer pri hudbe a vínku na výnimočnom podujatí.

Program: Španielska poézia - koncert Ponte Pardo a hostia - Vtipné Rozdanie Cien - Latino DJ Fiesta

 

KONCERT  

E-INVITATION

PREDPREDAJ:  4,00 

PLNÉ VSTUPNÉ:  8,00 

SÚŤAŽ O VSTUPENKY

ZÍSKAJ 2 VSTUPENKY PODPORENÍM ĽUDÍ V NÚDZI

 

Akceptujeme Ticket Poukážky: Multi, Energy, Compliments.

Rezervácie miest (sms):  0911 193 382 

VSTUPENKA PLATÍ AKO:  30%  ZĽAVOVÁ POUKÁŽKA v  REMEDIOS o.z.

 

PARTNERI PODUJATIA: predpredaj.sk, gregi.net, friendstravel.sk, zlavomat.sk   musicpress.sk, radiomodra.sk, saberako.sk

KONTAKT: Remedios o.z., Daniel Godány,  +421911193382,  remedios.sk@gmail.com  www.sites.google.com/site/remedioszdruzenie

Fotogaléria: