Program ružinovských kultúrno-spoločenských zariadení JÚL - AUGUST

RUŽINOVSKÉ KULTÚRNE LETO

Park Andreja Hlinku

16.07. ne 19.00 h

DYCHOVÁ HUDBA SPOJÁR

 

23.07. ne 19.00 h

LUDO KURUC BAND

Nezabudnuteľné slovenské melódie

 

30.07. ne 19.00 h

ADRIENA BARTOŠOVÁ a hostia

Jazzový koncert speváckej osobnosti

 

06.08. ne 19.00 h

MALÝ PRINC

Rockový koncert

 

11.08. pia, Park A. Hlinku

RUŽINOV-INLINE

Tradičné letné korčuliarske podujatie tento krát aj v Ružinove

 

13.08. ne 19.00 h

MARTIN GEIŠBERG

Koncert folkového pesničkára

 

20.08. ne 19.00 h

ERIK ROTHENSTEIN

Jazzový koncert

 

25.08. – 27.08. pia - ne

PIVOBRANA BEER FEST

Festival nezávislých remeselných slovenských pivovarov a výborného jedla

 

Pravidelné aktivity v Parku Andreja Hlinku

CVIČENIE S FITCAMPOM každý utorok 18:00-19:00

TAI CHI zdravotné cvičenie pre seniorov každú stredu 11.30 – 13.00

 

DOM KULTÚRY RUŽINOV, Ružinovská 28, tel.: 02/43 33 05 23

03.09. ne od 15:00

RUŽINOVSKÁ OPEKAČKA

Nafukovacie atrakcie, detská zóna, zapálenie vatry a hasičská show pred DK Ružinov

 

Amfiteáter Areálu hier Radosť

09.07. ne od 14.00 h

BIG BAND FEST

Zvolenský Big Band /SR/, Swingless Jazz Ensemble /SR/, Dixie Kings Of Hungary / HU/, Rozhlasový Big Band Gustava Broma / SR a ČR/ Špeciálny hosť večera: Deidra Jones, svetoznáma vokalistka Michaela Jacksona /USA/

 

11.07.ut 21.00 h

LETNÉ KINO: Big Lebowski

 

18.07. ut 21.00 h

LETNÉ KINO: Pat a Mat vo filme

 

25.07. ut 21.00 h

LETNÉ KINO: Orol Eddie

 

01.08. ut 21.00 h

LETNÉ KINO: Teória tigra

 

08.08. ut 21.00 h

LETNÉ KINO: Kingsman: Tajná služba

 

15.08. ut 21.00 h

LETNÉ KINO: Rytmus sídliskový sen

 

22.08. ut 21.00 h

LETNÉ KINO: Až vyjde mesiac

 

29.08. ut 21.00 h

LETNÉ KINO: Traja bratia

 

Kino Nostalgia SD Nivy, Súťažná 18

06.07. ŠT 19:30 ÚPLNÍ CUDZINCI Paolo Genovese, Tal., 2016

07.07. PI 18:00 JA, ZLODUCH 3 3D Kyle Balda, Pierre Coffin, USA, 2017 (PRE DETI)

07.07. PI 20:00 V UTAJENÍ Michael Apted, Brit., 2017

12.07. ST 19:30 ŠPINA Tereza Nvotová, SR/ČR, 2017

13.07. ŠT 19:30 OKLAMANÝ Sofia Coppola, USA, 2017

14.07. PI 18:00 JA, ZLODUCH 3 Kyle Balda, Pierre Coffin, USA, 2017 (PRE DETI)

14.07. PI 20:00 OKLAMANÝ Sofia Coppola, USA, 2017 (PREMIÉRA)

19.07. ST 19:30 SRDCU NEROZKÁŽEŠ Michael Showalter, USA, 2017

20.07. ŠT 19:30 DUNKIRK Christopher Nolan, Brit./Fr./Hol./USA, 2017 (PREMIÉRA)

21.07. PI 18:00 ŠMOLKOVIA: ZABUDNUTÁ DEDINKA, USA, 2017 (PRE DETI)

21.07. PI 19:45 DUNKIRK Christopher Nolan, Brit./Fr./Hol./USA, 2017

22.07. SO 17:30 VALERIAN A MESTO TISÍCICH PLANÉT 3D Luc Besson, Fr., 2017

22.07. SO 20:00 DUNKIRK Christopher Nolan, Brit./Fr./Hol./USA, 2017

23.07. NE 19:00 VALERIAN A MESTO TISÍCICH PLANÉT Luc Besson, Fr., 2017

26.07. ST 19:30 SRDCU NEROZKÁŽEŠ Michael Showalter, USA, 2017

27.07. ŠT 19:30 DUNKIRK Christopher Nolan, Brit./Fr./Hol./USA, 2017

28.07. PI 18:00 „BOCIAN“ RIŠKO Toby Genkel, Nem./Nór./Belg., 2017 (PRE DETI)

28.07. PI 19:45 VALERIAN A MESTO TISÍCICH PLANÉT Luc Besson, Fr., 2017