TÝŽDNOVÝ POBYT PRI MORI V CHORVÁTSKU A V TALIANSKU

Máte radi more? Pridajte sa do našej ružinovskej skupiny. Vítaní sú seniori hoci aj s vnúčatami, príp. aj mladé rodiny, ktorí majú radi pobyt pri mori a nie je pre nich prekážkou približne 10 hodinová cesta autobusom (prestávky po 3 hodinách. V cene je doprava, poistné, ubytovanie v dvoj a trojposteľových izbách.

Bližšie informácie sa dozviete 18. februára 2019 o 14. 00 h. v zasadačke Miestneho úradu MČ Bratislava Ružinov, Mierová 21.

Minulý rok za zoskupili 16 Ružinovčania (prevažne dvojice priateliek) na zájazd do Talianska - všetci boli spokojní. V tomto roku sme vybrali z ponuky CK STEFI:

Chorvátsko - Makarská riviera, Baško Polje (koncom augusta cca 350 eur, polpenzia) a v Taliansku - Riminská riviera, Igea Marina (koniec júna alebo júla, do 400 eur, plná penzia).

Vzhľadom na to, že zastupiteľstvo MČ BA Ružinov je nové, nemáme prediskutované možnosti príspevku pre sociálne slabších účastníkov zájazdu. Podľa okolností budeme riešiť aj túto možnosť.

Prečo si Ružinovčania sami aktivizujú na spoločné zájazdy? Od roku 2010 MÚ MČ Ba Ružinov pobyty pri mori pre Ružinovčanov neorganizuje. Mnohí jednotlivci alebo dvojice majú obavy si zakúpiť zájazd z ponuky mnohých cestovných kancelárii, keďže katalógy často uvádzajú neobjektívne informácie o destinácii. Jednotlivec, ale aj dvojica sa vo vytvorenej skupine na zájazde nebude cítiť osamelo.

Jana Miklovičová - občianska aktivistka, Ružinovské občianske iniciatívy