Akcie pre seniorov: Novinka na Október: Ružinov seniorom

Celomesačný festival divadla, koncertov, prednášok a workshopov pre seniorov z Ružinova. Registrovať sa môžete už v septembri.

Celý október bude v Ružinove sústredený na oslavy a aktivity pre seniorov. Jedným z hlavných bodov programu sú pútavé divadelné predstavenia, ktoré zasiahnu srdcia nielen milovníkov kultúry, ale aj tých, ktorí túžia po nezabudnuteľných zážitkoch. Medzi najvýznamnejšie produkcie, ktoré sa budú odohrávať v priebehu mesiaca patrí hudobný príbeh nesmrteľného bohéma Karola Duchoňa, príbeh krvavej grófky, ktorá sa stala legendou, paródia na zbojnícke legendy, či brilantná komédia. Medzi ďalšie aktivity patria workshopy, hudobné podujatia a vzdelávacie semináre.

Dôležité informácie pre účastníkov

Pre koho sú akcie určené?

Podujatia sú určené výlučne pre seniorov s trvalým bydliskom v Ružinove.

Platí sa za účasť na podujatiach?

Nie, neplatí sa za ne, všetky sú dostupné zadarmo. Záujemcovia sa musia vopred zaregistrovať na www.cultusruzinov. sk. Kliknete na podujate, zadáte meno a e-mailovú adresu a obratom dostanete na tento mail QR kód, ktorý ukážete pri vstupe.

Na koľko podujatí sa môže záujemca zaregistrovať?

Účasť na workshopoch, seminároch a prednáškach obmedzená nie je. Jedinou výnimkou sú divadelné predstavenia („Na srdci mi hraj!, Alžbeta Báthory, PACHO - Zbojník z Hybe a Milenec“), tam si možno vybrať len jedno z nich. V prípade, že sa zaregistrujete na viacero divadelných predstavení, registrácia bude neplatná – zrušená.

Ako sa dá zaregistrovať?

ONLINE

www.cultusruzinov.sk: Nájdete tu prehľad všetkých plánovaných podujatí. Vyberte si tie, ktoré vás zaujímajú, a vyplňte registračný formulár. Odoslaním registrácie dávate súhlas, že pri vstupe na podujatie vám môžeme skontrolovať občiansky preukaz. Toto opatrenie nám pomôže zabezpečiť bezpečnosť a komfort všetkých účastníkov.

OSOBNE

■ na informáciách v DK Ružinov (Ružinovská 28) - informačný pult je pre vás k dispozícii každý deň od 8:00 do 20:00 (s registráciou pomôžu aj v kancelárii prvého kontaktu na Mierovej 21)

Všetky informácie ako aj celý program októbrového festivalu nájdete na stránke www.cultusruzinov.sk.

 

Vydanie: September 2023