Komunálne voľby 15. november 2014

Kedy? Sobota 15.11. 2014

Volebné miestnosti budú otvorené: 7:00-20:00 hod.

Koho volíme? Starostu Ružinova

Poslancov miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Ružinov (tvorí ho 25 poslancov)

Primátora Bratislavy

Poslancov mestského zastupiteľstva Bratislavy (tvorí ho 45 poslancov)

 

Kandidáti na starostu Ružinova

Na hlasovacom lístku označíme 1 kandidáta

1 Ján Buocik, Mgr., 37, zástupca starostu, Nevädzová 6E, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

2 Slavomír Drozd, Ing., 49, dizajnér, Mierová 38, Smer-SD, SNS, SZS

3 Miloslav Hetteš, doc. RNDr., CSc , 60, prezident Medzinárodnej rady pre sociálny rozvoj (ICSW Europe), Sputniková 37, Nový parlament

4 Vladimír Kovalčík, 57, ekonóm, Pavlovova 16, Strana moderného Slovenska

5 Valentín Mikuš, JUDr., 55, právnik, Votrubova 8, Lepšia štvrť

6 Dušan Pekár, Ing., Mgr., 50, starosta, Martinská 37, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

 

Kandidáti na poslancov miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava - Ružinov

Volebný obvod č. 1 – NIVY

Na hlasovacom lístku označíme maximálne 3 kandidátov

1 Gabriel Almáši, JUDr., 51, advokát, Niťová 3, Lepšia štvrť

2 Boris Cehlárik, 35, manažér, Miletičova 47, Sieť, SaS, SZ, Most- Híd, SDKÚ-DS

3 Miloš Daniel, 27, grafik, Kupeckého 11, Právo a spravodlivosť

4 Vladimír Ferjenčík, MUDr., 63, lekár – neurológ, Svätoplukova 10, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

5 Patrik Guldan, PhDr., 58, historik umenia, pamiatkar, Dulovo námestie 7, nezávislý kandidát

6 Robert Holec, PhDr., 37, podnikateľ, Mliekarenská 15, Smer-SD, SNS, SZS

7 Miloslav Hrádek, JUDr., Mgr., 40, právnik, Narcisová 8, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

8 Marcel Juriga, 51, správca budov, Páričkova 3, Nezávislé fórum

9 Lukáš Koukal, JUDr., 27, právnik, Niťová 4, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

10 Vladimír Kovalčík, 57, ekonóm, Pavlovova 16, Strana moderného Slovenska

11 Lýgia Machovičová, Ing., 58, dramaturgička, Prievozská 3, Právo a spravodlivosť

12 Valentín Mikuš, JUDr., 55, právnik, Votrubova 8, Lepšia štvrť

13 Anna Reinerová, Ing., 56, ekonómka, Líščie nivy 6, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

14 Andrea Sklenárová, Ing., 34, ekonómka, Palkovičova 7, Strana demokratického Slovenska, Národ a Spravodlivosť - naša strana

15 Linda Spačilová, Ing., 37, verejná správa, Šumavská 33, Strana demokratického Slovenska, Národ a Spravodlivosť – naša strana

16 Katarína Šimončičová, Ing., 66, ochranárka iniciatívy Bratislava otvorene, Dulovo námestie 4, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

 

Volebný obvod č. 2 – STARÝ RUŽINOV

Na hlasovacom lístku označíme maximálne 2 kandidátov

1 Tomáš Alscher, Ing., 30, ekonóm Národného onkologického ústavu, Palkovičova 14, Smer-SD, SNS, SZS

2 Igor Beneš, Ing., 31, podnikateľ, Jégého 16, Strana TIP

3 Ľubomír Čižmár, 38, manažér, Jégého 10, Strana moderného Slovenska

4 Lukáš Herel, Mgr., 27, prevádzkar Jégého 5, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

5 Peter Hríb, JUDr., 52, advokát, Bajzova 4, Demokratická strana

6 Peter Juriga, Ing., 59, stavebný inžinier, Palkovičova 9, Lepšia štvrť

7 Martin Klementis, Ing., 50, správca pohľadávok Krížna 64, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

8 Jozef Matúšek, Mgr., 67, predseda združenia občanov, Palkovičova 15, nezávislý kandidát

9 Oľga Mrvová, 50, zdravotná pracovníčka, Martinčekova 20, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

10 Ľudmila Zajacová, RNDr., CSc., 65, dôchodkyňa, Líščie nivy 8, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

 

Volebný obvod č. 3 – RUŽOVÁ DOLINA

Na hlasovacom lístku označíme maximálne 2 kandidátov

1 Martina Fondrková, Mgr., 39, živnostníčka, Sklenárova 10, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

2 Attila Horváth, Mgr., 47, pedagóg, Miletičova 55, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

3 Dušan Kečkéš, 22, účtovník, Miletičova 37, Právo a spravodlivosť

4 Radovan Struhár, 32, manažér, Martinčekova 5, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

5 Adrián Takács, Ing. 39, ekonóm, Martinčekova 5, Smer-SD, SNS, SZS

6 Peter Valko, Ing., 33, manažér, Mliekarenská 2, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

 

Volebný obvod č. 4 – TRÁVNIKY

Na hlasovacom lístku označíme maximálne 3 kandidátov

1 Peter Banič, RNDr. 66, geológ, organizačný pracovník, Rezedová 28, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

2 Roman Blanár, 50, živnostník, Medzilaborecká 19, Strana demokratického Slovenska, Národ a Spravodlivosť - naša strana

3 Jozef Bonko, 53, občiansky aktivista, Rezedová 28, Smer-SD, SNS, SZS

4 Slavomír Drozd, Ing., 49, dizajnér, Mierová 38, Smer-SD, SNS, SZS

5 Martin Ferák, Mgr., 42, podnikateľ, Astrová 4, Sieť, SaS, SZ, Most- Híd, SDKÚ-DS

6 Martin Gála, Bc., 22, študent, Narcisová 18, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

7 Viktória Jančošeková, Mgr., 39, SZČO, Nevädzová 6F, nezávislý kandidát

8 Vladimír Kokolevský, Ing. arch., 58, architekt, Astrová 20, Demokratická strana

9 Ľubica Krekáňová, MUDr., 59, lekárka, Sedmokrásková 2, Právo a spravodlivosť

10 Daniela Nemcová, Ing., 51, inžinierka ekonómka, Tomášikova 5/B, Smer-SD, SNS, SZS

11 Alica Orda Oravcová, Ing., 38, daňová poradkyňa, Ďatelinová 10, nezávislý kandidát

12 Jozef Ošlejšek, 41, manažér, Ďatelinová 4, Sieť, SaS, SZ, Most- Híd, SDKÚ-DS

13 Eduard Púčik, Ing. , 52, ekonóm, Nezábudková 22, Strana demokratického Slovenska, Národ a Spravodlivosť - naša strana

14 Ondrej Sova, Ing., 49, stavebný technik Rumančeková 22, Právo a spravodlivosť

15 Eva Škrabáková, Bc., 23, študentka, Muškátová 36, Demokratická strana

16 Daniela Šurinová, JUDr., 37, právnička, Rezedová 1, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

17 Juraj Šušol, 37, manažér, Ľanová 12, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

 

Volebný obvod č. 5 – POŠEŇ

Na hlasovacom lístku označíme maximálne 3 kandidátov

1 Igor Adamec, Mgr., 50, riaditeľ TVR a RE, Klincová 17, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

2 Vojtech Bihary, 53, vedúci autodopravy, Mlynské luhy 3, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

3 Peter Frasch, Ing., 39, špecialista na počítačové siete, Ondrejovova 17, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

4 Milan Hasák, 53, vodič, Exnárova 5, Strana demokratického Slovenska, Národ a Spravodlivosť - naša strana

5 Peter Hrapko, Ing., 52, inžinier dopravy, Štefunkova 1, Bratislava, Smer-SD, SNS, SZS

6 Slavomír Kovár, 34, živnostník, Ďatelinová 4, Bratislava, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

7 Viera Kyselicová, Mgr., 64, pedagogička, Narcisová 6, Smer-SD, SNS, SZS

8 Petra Palenčárová, Mgr., 33, manager, Konopná 45, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

9 Marta Švihrová, Ing., 58, finančná riaditeľka, Hraničná 79, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

10 Helena Vrábliková, PhDr., 57, sociálna pracovníčka, Andreja Mráza 2, Smer-SD, SNS, SZS

11 Maroš Wirth, Ing., 48, živnostník, Sv. Vincenta 4, nezávislý kandidát

 

Volebný obvod č. 6 – PRIEVOZ

Na hlasovacom lístku označíme maximálne 3 kandidátov

1 Mária Barancová, PaedDr., 53, pedagogička, Fibichova 15, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

2 Darina Franková, Ing., 61, ekonómka – kontrolórka, Mierová 192, Smer-SD, SNS, SZS

3 Peter Hanuska, RNDr., 63, informatik, Stachanovská 46, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

4 Rudolf Hauzer, Mgr., MBA, 48, konzultant, Hrachová 14/B, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

5 Anton Kittler, 40, majiteľ stavebnej spoločnosti, Lodenica – Vlčie Hrdlo 10453, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

6 Martin Kostelničák, PhDr., 30, doktorand, Mierová 116, Smer-SD, SNS, SZS

7 Zdenka Kramplová, Ing., 57, mediátorka, Nové záhrady IV/10, Strana moderného Slovenska

8 Martin Pener, Mgr., 36, odborník na civilnú ochranu a krízové riadenie Hraničná 17, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

9 Peter Richter, Bc., 27, študent, Nové záhrady I, 13, Nový parlament

10 Martin Vojtašovič, JUDr., 30, právnik, Sinokvetná 25, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

 

Volebný obvod č. 7- ŠTRKOVEC

Na hlasovacom lístku označíme maximálne 3 kandidátov

1 Radovan Bajer, Bc., 35, industriálny architekt, Komárnická 10, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

2 Ivan Bošanský, JUDr., Ing., 56, právnik, Haburská 16, Smer-SD, SNS, SZS

3 Jozef Fedeleš, doc. MUDr., CSc., 67, lekár, Čečinová 16, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

4 Peter Hudec, Mgr., 54, právnik, Toplianska 2, Slovenská ľudová strana

5 Jarmila Karasová, Mgr., 71, redaktorka, Haburská 16, Slovenská ľudová strana

6 Michal Kocián, Ing., 30, ekonóm, Haburská 16, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

7 Gabriel Meheš, Ing. 60, manažér, Seberíniho 8, Lepšia štvrť

8 Katarína Otčenášová, Ing., 51, geodetka, Trnavská cesta 58, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

9 Miroslav Polner, 59, živnostník, Sabinovská 5, Slovenská ľudová strana

10 Maroš Smolec, Mgr., 39, šéfredaktor, Sabinovská 11, Smer-SD, SNS, SZS

11 Lucia Štasselová, Ing. arch., 56, architektka, Nezábudková 2, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

12 Tatiana Tomášková, Ing., 47, chemická inžinierka, Drieňová 1/G, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

 

Volebný obvod č. 8 – OSTREDKY

Na hlasovacom lístku označíme maximálne 3 kandidátov

1 Ladislav Debnár, Ing., 39, softvérový inžinier, Prešovská 40/C, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

2 Viera Hlavenková, akad. soch., 66, výtvarníčka, Sputniková 2, nezávislý kandidát

3 Eulália Ižová, Ing., CSc., 72, ekonómka, Rovníková 2, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

4 Pavol Jusko, 50, vysokoškolský pedagóg, Azalková 8, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

5 Juraj Kerekeš, Ing., 62, vedecký pracovník, Rovníková 14, Smer- SD, SNS, SZS

6 Martin Lazík, Mgr., 37, manažér, Raketová 12, Sieť, SaS, SZ, Most- Híd, SDKÚ-DS

7 Martin Lejtrich, Ing., 39, finančný riaditeľ, Nevädzová 6/F, Demokratická strana

8 Maroš Mačuha, Mgr., PhD., 41, riaditeľ Bratislavského okrášľovacieho spolku, Súmračná 12, nezávislý kandidát

9 Ivan Martyák, Mgr., Ing., 47, odborný poradca, Ostredková 28, Smer-SD, SNS, SZS

10 Peter Michalík, Ing., 24, odborník pre obchod a marketing, Ostredková 16, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

11 Robert Müller, 57, konateľ spoločnosti, Radarová 14, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

12 Martin Patoprstý, Ing., 29, občiansky aktivista, Sputníková 3, Smer-SD, SNS, SZS

 

Volebný obvod č. 9- TRNÁVKA

Na hlasovacom lístku označíme maximálne 3 kandidátov

1 Vladimír Barčák, 45, podnikateľ, Bencúrova 61, Smer-SD, SNS, SZS

2 Peter Bruncko, Bc., 23, študent, Edisonova 14, Demokratická strana

3 Marián Gajdoš, MVDr., 55, veterinárny lekár, Nerudova 11, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

4 Kamila Hrušková, Mgr., 50, špeciálna pedagogička, Edisonova 29, Smer-SD, SNS, SZS

5 Damián Kováč, MBA, PMP, 31, projektový manažér, Na križovatkách 35D, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

6 Jakub Malý, Mgr., 30, advokát, Slovinská 5, Právo a spravodlivosť

7 Vladimír Morgoš, MVDr., 62, veterinárny lekár, Seberíniho 15, Lepšia štvrť

8 Vladimír Sloboda, Ing., 35, zástupca starostu, Vietnamská 42, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

9 Katarína Ševčíková, 51, podnikateľka, Nerudova 65, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

10 Martin Škriňa, 34, podnikateľ, Doležalova 15, Právo a spravodlivosť

11 Vladimír Tichý, Ing., 54, konzultant, Staničná 7, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

12 Peter Turlík, Ing., 36, odborník na podnikovú ekonómiu, Na križovatkách 37,KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

 

Kandidáti na primátora Bratislavy

Na hlasovacom lístku označíme 1 kandidáta

1. Ivan Bielik, PhDr., PhD., MPH, MHA , 60, vysokoškolský učiteľ, Hradná 6, Ľudová strana Naše Slovensko

2. Peter Čiernik, Ing., 61, strojný inžinier Matúšova 23, nezávislý kandidát

3. Miroslav Dragun, 25, riaditeľ Inštitútu pre rozvoj Bratislavského kraja, Medveďovej 1, nezávislý kandidát

4. Milan Ftáčnik, doc., RNDr., CSc., 58, vysokoškolský učiteľ, Kúpeľná 8, nezávislý kandidát

5. Gabriel Karácsony, Ing., 68, manažér Balkánska 118, Priama demokracia

6. Milan Kňažko, 69, herec, Havlíčkova 7/B, nezávislý kandidát

7. Tatiana Kratochvílová, Ing., 55, manažérka, Ševčenkova 22, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

8. Ivo Nesrovnal, JUDr., LL.M,. 50, právnik, Jelačičova 18, nezávislý kandidát

9. Andrej Palacko, 59, nezávislý fotograf, Náb. arm. gen. L. Svobodu 52, nezávislý kandidát

10. Kristína Ulmanová, Mgr., 50, ekonómka, Gemerská 2, nezávislá Kandidátka

 

Kandidáti na poslancov mestského zastupiteľstva Bratislavy za volebný obvod Ružinov

Na hlasovacom lístku označíme maximálne 7 kandidátov

1 Gabriel Almáši, JUDr., 51, advokát, Niťová 3, Lepšia štvrť

2 Tomáš Alscher, Ing., 30, ekonóm Národného onkologického ústavu, Palkovičova 14, Smer-SD, SNS, SZS

3 Martin Barkol, 35, živnostník, Kaštieľska 22, Sieť, SaS, SZ, Most- Híd, SDKÚ-DS

4 Roman Blanár, 50, živnostník, Medzilaborecká 19, Strana demokratického Slovenska, Národ a spravodlivosť - naša strana

5 Jozef Bonko, 53, bezpečnostný technik, Rezedová 28, nezávislý kandidát

6 Peter Bruncko, Bc., 32, študent, Edisonova 14, Demokratická strana

7 Ján Buocik, Mgr., 37, zástupca starostu, Nevädzová 6E, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

8 Ľubomír Čižmár, 38, manažér, Jégého 10, Strana moderného Slovenska

9 František Dej, RSDr., 66, manažér, Podunajská 11, Smer-SD, SNS, SZS

10 Juraj Droba, Mgr., MBA, M.A., 43, poslanec NR SR, Ružinovská 3, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

11 Slavomír Drozd, Ing., 49, dizajnér, Mierova 38, Smer-SD, SNS, SZS

12 Milan Hasák, 55, vodič, Exnárová 5, Strana demokratického Slovenska, Národ a spravodlivosť - naša strana

13 Robert Holec, PhDr., 37, podnikateľ, Mliekarenská 15, Smer-SD, SNS, SZS

14 Attila Horváth, 47, pedagóg, Miletičova 55, Sieť, SaS, SZ, Most- Híd, SDKÚ-DS

15 Peter Hrapko, Ing., 52, inžinier dopravy Štefunkova 1, Smer-SD, SNS, SZS

16 Peter Hríb, JUDr., 52, advokát, Bajzova 4, Demokratická strana

17 Martin Chren, Ing., 33, poslanec NR SR, Haburská 49/C, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

18 Peter Juriga, Ing. ,59, stavebný inžinier, Palkovičova 9, Lepšia štvrť

19 Branislav Kaliský, Ing. arch., 46, architekt, Strmý vŕšok 65, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

20 Vladimír Kokolevský, Ing. arch., 58, architekt, Astrová 20, Demokratická strana

21 Martin Kormúth, 21, študent vysokej školy Sokolská 18, Smer-SD, SNS, SZS

22 Vladimír Kovalčík, 57, ekonóm, Pavlovova 16, Strana moderného Slovenska

23 Andrej Kovarik, 31, environmentalista ochranár, Štefana Králika 8, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

24 Zdenka Kramplová, Ing., 57, mediátorka, Nové záhradky IV/10, Strana moderného Slovenska

25 Peter Kucer, Dr., Ing., 47, generálny riaditeľ, Pažítková 5, JEDNOTA - ľavicová strana Slovenska

26 Martin Lejtrich, Ing., 39, finančný riaditeľ Nevädzová 6/F, Demokratická strana

27 Maroš Mačuha, Mgr., PhD., 41, riaditeľ Bratislavského okrášľovacieho spolku, Súmračná 12, nezávislý kandidát

28 Jozef Matúšek, Mgr. 67, predseda združenia občanov, Palkovičova 15, nezávislý kandidát

29 Gabriel Meheš, Ing., 60, manažér, Seberíniho 8, Lepšia štvrť

30 Valentín Mikuš, JUDr., 55, právnik, Votrubova 8, Lepšia štvrť

31 Vladimír Morgoš, MVDr., 62, veterinárny lekár, Seberíniho 15, Lepšia štvrť

32 Ivo Nemčič, Ing. ,49, podnikateľ, Čučoriedková 7, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

33 Ivo Nesrovnal, JUDr., LL.M., 50, právnik, Jelačičova 18, nezávislý kandidát

34 Alica Orda Oravcová, Ing., 38, daňová poradkyňa, Ďatelinová 10, nezávislý kandidát

35 Petra Palenčárová, Mgr., 33, manažérka, Konopná 45, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

36 Lukáš Pokorný, Mgr., 44, odborník na verejnú správu, Súmračná 24, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

37 Eduard Púčik, Ing., 52, ekonóm, Nezábudková 22, Strana demokratického Slovenska, Národ a spravodlivosť - naša strana

38 Víťazoslav Repáš, Ing., 63, príslušník bezpečnostnej služby, Komárnická 2, Komunistická strana Slovenska

39 Vladimír Sirotka, Ing., CSc., 68, ekonóm, Ďatelinová 9, nezávislý kandidát

40 Andrea Sklenárová, Ing., 34, ekonómka, Palkovičova 7, Strana demokratického Slovenska, Národ a spravodlivosť - naša strana

41 Vladimír Sloboda, Ing., 35, zástupca starostu Vietnamská 42, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

42 Maroš Smolec, Mgr., 39, šéfredaktor, Sabinovská 11, Smer-SD, SNS, SZS

43 Ondrej Sova, Ing., 49, stavebný technik, Rumančeková 22, Právo a spravodlivosť

44 Linda Spačilová, Ing., 37, štátna zamestnankyňa, Šumavská 33, Strana demokratického Slovenska, Národ a spravodlivosť – naša strana

45 Katarína Šimončičová, Ing., 66, ochranárka iniciatívy Bratislava otvorene, Dulovo nám. 4, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

46 Martin Škriňa, 34, podnikateľ, Doležalova 15, Právo a spravodlivosť

47 Lucia Štasselová, Ing., arch., 56, manažérka, Nezábudková 2, Sieť, SaS, SZ, Most-Híd, SDKÚ-DS

48 Jarmila Tvrdá, Ing., 51, odborníčka na verejnú správu a investície, Rajecká 38, KDH, OĽaNO, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, SMK– MKP, OKS

 

Vydanie: November 2014