Novinky z dielne Televízie Ružinov

Vinyl – to je názov nového magazínu, ktorý v tejto sezóne predstaví ružinovská televízia a ktorý bude mapovať to najlepšie na našej i zahraničnej hudobnej scéne.

Názov relácie rozhodne nie je náhodný. Vinyl ako nosič sa opäť stáva žiadaným a už dávno neoslovuje len dídžejov. Aj súčasní interpreti preto čoraz častejšie ponúkajú svoje albumy ako platne. V magazíne sa postupne objavia interpreti, pre ktorých je vinyl aj životným štýlom a sami sú vášniví zberatelia – Yxo z Hexu, Tomáš Sloboda z kapely Le Payaco, či chlapci z kapely Polemic. Ako príjemný bonus k tejto ponuke divákov určite potešia aj videoklipy z klasického „vinylového“ obdobia pop music. Relácia teda bude aj o spomienkovom sentimente, zároveň však o hudbe, ktorá ani po rokoch nestratila nič zo svojej poslucháčskej atraktívnosti a kvality.

Reláciou bude sprevádzať obľúbený moderátor Roman Bomboš, ktorého v tomto roku Zväz autorov a interpretov už po štvrtýkrát ocenil ako najlepšieho hudobného redaktora a moderátora Slovenska.

Katarína Kostková

 

 

Vydanie: Október 2019