Obujte si s nami túlavé topánky!

Ilustračná fotografia. (Pixabay.com)

V ružinovskej televízii sa okrem aktuálneho spravodajstva z mestskej časti a hlavného mesta dozviete veľa informácii. Spoznáte napríklad neobyčajné osobnosti, ktoré tu žijú s nami, dostanete rady na starostlivosť o vašich domácich miláčikov, tipy na recepty, či sa hudobne naladíte. Okrem toho vás ale pravidelne pozývame na výlety!

Bratislava má skutočne čo ponúknuť. Okrem známych turistických atrakcií aj miesta, ktoré mnohí obyvatelia nepoznajú, aj keď ich máme doslova pod nosom. Aj takéto „neznáme“ poklady na preskúmanie spoznáte vďaka relácii Túlavé topánky.

Marianna Podlucká sa pravidelne túla po hlavnom meste a jeho okolí, aby divákom tipy na výlety priamo zdokumentovala. Spoločne s historikmi, pamätníkmi a ľuďmi z fachu tak odkrýva trošku z histórie nášho mesta. Veľakrát sa jedná o lokality a miesta, ktoré sú dobre dostupné, čiže nápad na zaujímavý rodinný výlet je na svete.

Okrem Túlavých topánok priniesla TV Ružinov tento rok viacero nových relácii, ktoré obohatili a skvalitnili vysielanie. Samozrejme, budeme radi za každý ďalší tip od našich divákov. A na záver... Ďakujeme všetkým divákom za ich priazeň a tešíme sa na vás opäť v roku 2020.

Katarína Kostková

 

 

Vydanie: December 2019