Otvorenie Saleziánskeho diela na Trnávke 2018

Saleziánske dielo na Trnávke sa skladá zo štyroch zložiek - Rodinného centra Mamy Margity, farnosti, futbalového klubu SDM Domino a priestoru pre mladých - oratória miestu jedinečného rodinného ducha a priateľskú atmosféru. Ktokoľvek, kto prekročí brány Saleziánskeho diela na Trnávke, je srdečne vítaný a určite nájde niečo, čo ho zaujme a osloví.

Na začiatku školského roka sa už tradične uskutoční Otvorenie Saleziánskeho diela na Trnávke. Toto podujatie je symbolickým otvorením brán diela na začiatku nového školského roka. Je to predovšetkým priestor, kde sa stretávajú ľudia všetkých vekových kategórií – od najmenších futbalistov, cez dospievajúcu mládež, mamičky s deťmi až po seniorov. Spoločne vytvárajú jednu veľkú rodinu.

V sobotu, 22. septembra sú všetci srdečne pozvaní do priestorov oratória, aby prišli objaviť, čo všetko toto dielo ponúka. Počas jedného poobedia sa predstavia všetky zložky Saleziánskeho diela na Trnávke. Celým popoludním bude sprevádzať známa slovenská moderátorka Karin Majtánová. Nebude chýbať dobré jedlo, súťaž vo varení gulášov medzi jednotlivými futbalovými tímami a samozrejme ochutnávka, zaujímavý program pre deti aj dospelých, tombola a mnoho ďalších prekvapení.

Príďte aj vy a staňte sa súčasťou tejto atmosféry! Všetci ste srdečne pozvaní 22. septembra o 15:00.
Viac informácií o Saleziánskom diele na Trnávke nájdete na webovej stránke trnavka.sk alebo na sociálnej sieti Facebook.

 

Vydanie: September 2018