Oznamy

Asistované sčítanie obyvateľov pokračuje

Tento rok sa na Slovensku koná sčítanie obyvateľov. Ľudia, ktorí sa nemohli alebo nevedia sčítať sami, nemusia zúfať. Môžu totiž využiť asistované sčítanie. To pokračuje až do 13. júna.

Ak ste nemali technické prostriedky, aby ste sa mohli sčítať sami, alebo potrebujete pomoc, môžete navštíviť kontaktné miesto. Čo musíte urobiť? Pred jeho návštevou si pripravte občiansky preukaz, rodné číslo, prípadne dátum sobáša a číslo bytu. Dôležité je, aby ste popisovali situáciu k 1. januáru 2021.

V prípade, že sa nemôžete dostaviť, môžete požiadať o pomoc mobilného sčítacieho asistenta. Môžete tak urobiť na číslach 0911 707 691 alebo 0911 707 687.

Kontaktné miesta v Ružinove:

■ Miestny úrad Ružinov - Mierová 21

■ KNIŽNICA Ružinov - Tomášikova 25

■ KNIŽNICA Ružinov - Na úvrati 52

■ DK Ružinov - Ružinovská 28

■ SD NIVY - Súťažná 18

■ Trhovisko Miletičova - Miletičova 17

Viac informácií nájdete na www.ruzinov.sk.

V prípade, že máte ďalšie otázky, môžete nás kontaktovať na mailovej adrese scitanieobyvatelov@ruzinov.sk.

 

INFORMÁCIA O OČKOVANÍ

Bratislavská župa pripravuje očkovanie mobilnou jednotkou. Ak vám zdravotný stav, vek, alebo iné závažné dôvody neumožňujú prísť sa dať zaočkovať do niektorého z očkovacích centier, môžete sa zaregistrovať na webovej stránke www.bratislavskykraj.sk/koronavirus.

 

Ponuka práce

Aktuálne ponuky práce Miestneho úradu Bratislava – Ružinov nájdete na www.ruzinov.sk v  sekcii „voľné pracovné miesta“ a na portáli profesia.sk.

 

Vydanie: Jún 2021