Predajňa FARMFOODS - Výnimočné potraviny už aj v OC Nivy, na Tržnici

Slovenská sieť predajní farmárskych výrobkov FARMFOODS – Výnimočné potraviny otvorila novú predajňu v bratislavskom OC Nivy, na Tržnici. Špecifickosť konceptu predajní spočíva v predaji slovenských, prírodných potravín zo slovenských fariem, ktoré sú vyrobené v maximálnej možnej miere bez tzv. „E-čok“ a bez geneticky modifikovaných organizmov (GMO).

 

SIEŤ S 50 PREDAJŇAMI PO CELOM SLOVENSKU

Ide už o siedmu predajňu v Bratislave. Dokopy so všetkými obslužnými, samoobslužnými a pojazdnými predajňami sieť FARMFOODS tvorí aktuálne 50 predajní lokalizovaných po celom území SR. Vašu najbližšiu predajňu nájdete jednoducho kliknutím na náš vyhľadávač predajní.

 

ŠIROKÝ SORTIMENT VÝNIMOČNÝCH VÝROBKOV

Na pultoch predajní FARMFOODS možno nájsť výnimočne výborné potraviny z vlastných fariem, polí a výrobných prevádzok. Vyše 600 druhov výrobkov označených logom FARMFOODS koncept je NATUR - prírodné, v maximálnej možnej miere bez tzv. "É-čok", bez GMO a lacných náhrad.

Možno medzi nimi nájsť čerstvé mäso a mäsové výrobky, mlieko a mliečne produkty, syry, jogurty, chlieb a pečivo, hotové jedlá, ale aj medy, džemy, sirupy či víno. Portfólio vlastných výrobkov dopĺňa vyše 500 druhov starostlivo vyberaného, vysoko kvalitného sortimentu, najmä od slovenských výrobcov.

 

ZAUJÍMATE SA O ZLOŽENIE POTRAVÍN?

Čítate etikety na potravinách? Viete, že rovnaké typy výrobkov sa v rôznych obchodných reťazcoch môžu líšiť svojím zložením? Keďže vo FARMFOODS je hlavným cieľom najvyššia kvalita výrobkov, od začiatku budovania reťazca sa dbá na každý detail vo výrobnom procese a jedinečnosť vlastných postupov nad rámec platných noriem.

Zodpovedný prístup a filozofia konceptu Farmfoods sa premietajú do starostlivosti o pôdu, pestovania rastlín, kŕmenia a welfare chovu zvierat, hygieny, technológie výroby, využívania obnoviteľných zdrojov a nenarušenej krajiny.

 

VYSLEDOVATEĽNOSŤ JE ZÁKLAD

Pôvod výrobkov vo FARMFOODS je vždy jasne preukázateľný. Vďaka etiketám, infokiosku a webovej stránke viete presne o každom výrobku, z akých surovín je vyrobený, akými postupmi bol vyrobený, aj čo si treba všímať pri porovnávaní s porovnateľnými výrobkami. Keď kupujete potraviny FARMFOODS, viete, čo jete.

 

SME TU PRE VÁS AJ NA TRŽNICI V OC NIVY

Predajňu FARMFOODS nájdete v OC Nivy na Tržnici, na 2. poschodí. Otvorená je od pondelka do nedele v čase od 9:00 do 21:00. Navštívte nás, zaujímajte sa o zloženie a pôvod výrobkov uvedený na etiketách a spoznávajte výnimočnosti a chuť produktov FARMFOODS. Viac na https://www.farmfoods.sk/ a Facebooku FARMFOODS – výnimočné potraviny.

 

* platená reklama

 

Vydanie: Február 2022