RUŽINOV OBSADZUJE VOĽNÉ MIESTA PRE STÁNKAROV NA RUŽINOVSKÝCH ADVENTNÝCH TRHOCH

Kultúrny a komunitný život v Ružinove napreduje. MČ Bratislava Ružinov a Cultus Ružinov sa preto rozhodli prísť s ďalšou novinkou. Tento rok sa budú po prvýkrát konať Ružinovské adventné trhy. Návštevníci ich nájdu pred Domom kultúry v Ružinove pod vyše 33 m ruským kolom a to od 22. novembra do 22. decembra 2019.

V mesiaci december sa hlavným miestom kultúry, zábavy a oddychu v Ružinove stanú práve Ružinovské adventné trhy. Svoju jedinečnosť u návštevníkov získajú aj vďaka verejnému klzisku, kultúrnym programom a v neposlednom rade 33 m ruským kolom ktoré sa stane nie len dominantou Ružinovských adventných trhov ale i celého Ružinova.

Súčasťou trhov budú i predajné stánky. V stánkoch bude možné predávať vlastnoručne vyrobené vianočné výrobky od lokálnych predajcov z rôznych prírodných materiálov, kovu, šúpolia, textilu, polodrahokamov, dreva či papiera, ale tiež knihy. Sortiment môže tvoriť aj vianočné pečivo, ako perníky či oblátky, ako aj výrobky z medu a cukrovinky. Stánky budú otvorené každý deň a to v Po-Pia od 14:00 do 21:00 a So-Ne od 10:00 do 21:00.

Lokálny predajcovia, ktorí majú záujem o prenájom bezplatného predajného stánku, sa môžu prihlásiť prostredníctvom online prihlášky na www.cultusruzinov.sk do 20. novembra 2019.

Organizátormi sú MČ Bratislava Ružinov a CULTUS Ružinov. Podujatie podporil YIT.

Viac informácií nájdete na webe cultusruzinov.sk a na Facebooku Cultus Ružinov.

WEB: https://row.sk/KlC8r
FB: https://www.facebook.com/events/939714323095019/
PRIHLÁŠKA PREDAJCU: https://row.sk/KlC8r

 

Vydanie: November 2019