Správy

Meno pre Hirošimu

Vzhľadom na veľký záujem sme sa rozhodli predĺžiť termín, dokedy môžete posielať svoje návrhy na nové pomenovanie pre toto miesto. Na vaše tipy čakáme do 11. apríla na adrese hirosima@ruzinov.sk.

Orezy imela

Mestská časť začala odstraňovať imelo z drevín. Práce vykonávajú certifikovaní arboristi. Radi by sme poprosili o ústretovosť a porozumenie, ak príde k dočasnému obmedzeniu parkovania v týchto lokalitách. Pokiaľ autá ostanú na uliciach zaparkované napriek dočasnému dopravnému značeniu, nebudeme môcť práce vykonať. Imelo je parazit, oslabuje stabilitu konárov a ak chceme predísť ich zlomeniu a prípadným ďalším škodám, je ich orez nevyhnutný.

Spomíname

Začiatkom februára nás opustila naša dlhoročná kolegyňa Kristína Tumová. Takmer dvadsať rokov venovala práci pre Ružinov a dlhé roky bola vedúcou denného centra pre seniorov na Zimnej ulici. Navždy si budeme pamätať, čo robila pre Ružinov.

Ponuka práce

Aktuálne ponuky práce Miestneho úradu Bratislava – Ružinov nájdete na www.ruzinov.sk v  sekcii „voľné pracovné miesta“ a na portáli profesia.sk.

AKTUALITY

Všetky aktuálne informácie o dianí v mestskej časti nájdete na oficiálnom webe a na facebooku.

www.ruzinov.sk

www.facebook.com/BratislavaRuzinov

Ďalšie užitočné stránky:

Cultus Ružinov www.cultusruzinov.sk

Knižnica Ružinov www.kniznica-ruzinov.sk

Ružinovský podnik VPS www.rpvps.sk

 

Vydanie: Apríl 2021